Klimatizační technika

Produkty

Aktuality

Námi navrženou chladící technologií na +2°C jsme realizovali dodávku a montáž chlazení pro ...

Chlazený kamenný sklep - sklad borůvek po sklizni před expedicí - Liberecký kraj

Realizace zakázky chlazení vinného archívu vlastním návrhem, dodávkou a montáží s ...

Chlazený vinný archív - Kraj Vysočina

Realizovali jsme vlastním návrhem a technickým řešením, dodávku a montáž, kvalitní ...

Inverterová klimatizace FUJITSU s technologií ALL DC a s tepelným čerpadlem vzduch/vzduch do stylové kavárny v Brně - pro celoroční použití
Zobrazit všechny aktuality

Rychlý kontakt

Kontaktní osoba
Stanislav Ježek
Telefon kancelář
+420 606 708 189
Mobil
+420 777 808 189
E-mail
info@jezekklima.cz

Mapa

Kde nás najdete

Klimatizace do RD okres Brno venkov

Klimatizace do RD okres Brno venkov

Montáž klimatizace do rodinného domu okres Brno - venkov


Dokončili jsme montáž invertorové klimatizace značky Fujitsu v rodinném domě  .

Provádíme kompletní montáže klimatizací do rodinných domů všech typů. Namontovaná klimatizace bude zákazníkovi sloužit minimálně po 2/3 roku, kdy si bude moci v teplém období roku snížit a upravit teplotu v domě na optimální pobytovou teplotu podle vlastního uvážení a potřeby.

V přechodném období roku si touto klimatizací může temperovat místnosti v rozsahu 18 - 30st. Celsia.

S danou klimatizací může zákazník v tomto rodinném domě topit až do vnějších teplot -15 st.Celsia, garantováno výrobcem.

Montáž klimatizace do rodinného domu na klíč

Montáž klimatizace v tomto rodinném domě jsme provedli jako zakázku na klíč, včetně návrhu technického řešení, dodávky a montáže celé technologie a zaškolení obsluhy klimatizace.

Po předání plně funkční klimatizace v domě byla podepsaná smlouva na pravidelný roční servis klimatizace, realizovaný a hlídaný z naší strany.

Montáž klimatizace do rodinných domů - kontakt

V případě, že řešíte klimatizaci do vašeho rodinného domu a hledáte odbornou firmu, která pro vás tuto práci provede, kontaktujte nás na telefonním čísle +420 777 808 189 nebo nás kontaktujte na emailové adrese Info@jezekklima.cz , nebo využijte poptávkového formuláře na konci této stránky. Co nejdříve se s vámi spojíme, pro naše zákazníky BEZPLATNĚ navrhneme řešení a vytvoříme pro vás cenovou nabídku.

Záruka na klimatizace Fujitsu do rodinných domů

Na klimatizace Fujitsu, které montujeme do rodinných domů, poskytujeme záruku v délce 36 měsíců / 3 roky /.
Provádíme montáž klimatizací pro rodinné domy na klíčProvádíme montáž klimatizací pro rodinné domy na klíčProvádíme montáž klimatizací pro rodinné domy na klíčProvádíme montáž klimatizací pro rodinné domy na klíčProvádíme montáž klimatizací pro rodinné domy na klíčProvádíme montáž klimatizací pro rodinné domy na klíčProvádíme montáž klimatizací pro rodinné domy na klíč


Klimatizace Fujitsu do rodinného domu Klimatizace do rodinného domu Klimatizace do RD Klimatizace do RD Klimatizace do rodinného domu Klimatizace do rodinného domu Klimatizace Fujitsu do rodinného domu
Zpět
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.