Klimatizační technika

Produkty

Aktuality

Realizovali jsme vlastním návrhem a technickým řešením, dodávku a montáž, kvalitní ...

Inverterová klimatizace FUJITSU s technologií ALL DC a s tepelným čerpadlem vzduch/vzduch do stylové kavárny v Brně - pro celoroční použití

Ve spolupráci z dodavatelem stavby a projekční kanceláří jsme realizovali zakázku ...

Inverterová klimatizace FUJITSU s tepelným čerpadlem vzduch/vzduch do značkové prodejny skla v Praze - pro celoroční použití

Kvalitní Inverterová klimatizační souprava FUJITS v mezistropním provedení s osazením v ...

Jedna Inverterová klimatizace FUJITSU pro celé podkroví v RD na Vysočině
Zobrazit všechny aktuality

Rychlý kontakt

Kontaktní osoba
Stanislav Ježek
Telefon kancelář
+420 606 708 189
Mobil
+420 777 808 189
E-mail
info@jezekklima.cz

Mapa

Kde nás najdete

Průmysl - přesná finální výroba pro automobilový průmysl

Silné a výkonné chlazení je nutností v průmyslové výrobě, zejména v čistých prostorech finální výroby.
Výkonné průmyslové klimatizace FUJITSU zajistí dlouhodobě stálost teplotních požadavků pro výrobu.

Realizace vlastního návrhu a technického řešení, dodávky a montáže výkonných průmyslových klimatizací FUJITSU do uzavřených prostor finální výroby pro automobilový průmysl.

Vnitřní vysokotlaké průmyslové klimatizační jednotky jsou vhodné pro velké výrobní prostory. Tyto jednotky jsou zavěšené pod stropem výrobní haly. Zajišťují autonomní cirkulaci vzduchu přes výparník v jednotce a tím stálou teplotní úpravu na požadovanou hodnotu ve výrobě. Na pracovišti finální výroby je požadavek na teplotu 22°C +- 1,5°C. Vysokotlaké jednotky s jmenovitým výkonem chlazení na jednu sestavu 25 kW Qch/h tvoří výkon chlazení v celkovém součtu pro danou výrobní halu 125 kW Qch/h.

Vnější kondenzační jednotky jsou osazeny v těsné blízkosti výrobní haly na samostatný podstavec z betonových patek a ocelových nosníků z I profilů v řadě. Od vnějších jednotek jsou vedeny trasy chladivových okruhů do výrobní haly k vnitřním jednotkám pod stropem.

Výkonné vysokotlaké klimatizace FUJITSU GENERAL pro průmyslové aplikace od JEŽEK KLIMATIZACE s.r.o.Výkonné vysokotlaké klimatizace FUJITSU GENERAL pro průmyslové aplikace od JEŽEK KLIMATIZACE s.r.o.Výkonné vysokotlaké klimatizace FUJITSU GENERAL pro průmysl od JEŽEK KLIMATIZACE s.r.o.Výkonné vysokotlaké klimatizace FUJITSU GENERAL pro průmyslové aplikace od JEŽEK KLIMATIZACE s.r.o.Výkonné vysokotlaké klimatizace FUJITSU GENERAL pro průmysl od JEŽEK KLIMATIZACE s.r.o.Výkonné vysokotlaké klimatizace FUJITSU GENERAL pro průmysl od JEŽEK KLIMATIZACE s.r.o.Výkonné vysokotlaké klimatizace FUJITSU GENERAL pro průmysl od JEŽEK KLIMATIZACE s.r.o.Výkonné vysokotlaké klimatizace FUJITSU GENERAL pro průmysl od JEŽEK KLIMATIZACE s.r.o.

Zpět
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.