Klimatizační technika

Produkty

Aktuality

Realizovali jsme vlastním návrhem a technickým řešením, dodávku a montáž, kvalitní ...

Inverterová klimatizace FUJITSU s technologií ALL DC a s tepelným čerpadlem vzduch/vzduch do stylové kavárny v Brně - pro celoroční použití

Ve spolupráci z dodavatelem stavby a projekční kanceláří jsme realizovali zakázku ...

Inverterová klimatizace FUJITSU s tepelným čerpadlem vzduch/vzduch do značkové prodejny skla v Praze - pro celoroční použití

Kvalitní Inverterová klimatizační souprava FUJITS v mezistropním provedení s osazením v ...

Jedna Inverterová klimatizace FUJITSU pro celé podkroví v RD na Vysočině
Zobrazit všechny aktuality

Rychlý kontakt

Kontaktní osoba
Stanislav Ježek
Telefon kancelář
+420 606 708 189
Mobil
+420 777 808 189
E-mail
info@jezekklima.cz

Mapa

Kde nás najdete

Klimatizace v kanceláři. Klimatizace Polička. Inverterová klimatizace FUJITSU

Inverterová klimatizace FUJITSU v kancelářích v městě Polička.


Kvalitní inverterové klimatizace FUJITSU jsme namontovali do dvou nově rekonstruovaných kanceláří ve městě Polička. Vnitřní nástěnné klimatizační jednotky jsou namontované na stěnách pod stropem v místech tak, aby výdechem chladného vzduchu nezafukovaly na pracoviště u stolů. Vhodné umístění klimatizací v kancelářích zajišťuje vytváření příjemné pobytové teploty. Správným nastavením klimatizace si obsluha zajistí optimální pracovní podmínky.

Vnější kondenzační jednotky jsou osazené - ukotvené na stěně na nosných konzolách v zadní části rekonstruovaného objektu.
Vnější kondenzační jednotky FUJITSU jsou vhodné pro instalace do dvorů a přilehlých budov, jelikož jsou provozně velmi tiché.

Inverterové klimatizace FUJITSU s technologíí ALL DC jsou úsporným dlouholetým pomocníkem při vytváření optimálních pracovních podmínek na pracovištích jak v letním teplém období v režimu chlazení, tak v chladném a přechodném období roku pro provozní režim topení.

Kvalitní Inverterové klimatizace FUJITSU od JEŽEK KLIMATIZACE s.r.o.Kvalitní Inverterové klimatizace FUJITSU do kanceláří od JEŽEK KLIMATIZACE s.r.o.Kvalitní Inverterové klimatizace FUJITSU pro kanceláře od JEŽEK KLIMATIZACE s.r.o.Kvalitní Inverterové klimatizace FUJITSU od JEŽEK KLIMATIZACE s.r.o.Kvalitní Inverterové klimatizace FUJITSU od JEŽEK KLIMATIZACE s.r.o.
Kvalitní Inverterové klimatizace od JEŽEK KLIMATIZACE s.r.o.Kvalitní Inverterové klimatizace FUJITSU pro kanceláře a administratívu od JEŽEK KLIMATIZACE s.r.o.

Montáž klimatizace do kanceláří a administrativních budov - kontakt

V případě, že řešíte klimatizaci do Vaší firmy, nebo nájemní budovy a hledáte odbornou firmu, která pro vás tuto práci provede, kontaktujte nás na na emailové adrese Info@jezekklima.cz , nebo využijte poptávkového formuláře na konci této stránky.
Případně na telefoním čísle 777 808 189.
Co nejdříve se s vámi spojíme, navrhneme řešení a vytvoříme pro vás cenovou nabídku.

Zpět
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.